Ota
yhteyttä

Yhteystiedot yrityksille

Tervetuloa asioimaan! Tältä sivulta löydät yrityksillesi oikean yhteyshenkilön tiedot ja yleisen yritysasiakapalvelun numeron.

Yrittäjien ja pienyritysten yhteystiedot

Kulutus alle 250 MWh/vuosi

Voit rakentaa sopimuksesi vaivattomasti verkkokaupassamme. Voit olla tarvittaessa yhteydessä myös yritysasiakaspalveluumme, niin ohjaamme sinut asiantuntijallemme.


yrityspalvelut@vare.fi

Kulutus alle 500 MWh/vuosi

Santeri Salonen


+358 503 365 747


santeri.salonen@vare.fi

Kulutus alle 500 MWh/vuosi

Petri Karjalainen


+358 456 681 811


petri.karjalainen@vare.fi

Keskisuuret- ja suuryritykset

Jari Rinne

Länsi-Suomi

Jari Rinne


+358 447 177 883


jari.rinne@vare.fi

Itä- ja Keski-Suomi

Matti Laakkonen


+358 447 237 142


matti.laakkonen@vare.fi

Etelä-Suomi

Mika Jalonen


+358 505 903 005


mika.jalonen@vare.fi

Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi

Päivi Alaoja


+358 444 915 008


paivi.alaoja@vare.fi

Timo Huhtala

Etelä-Suomi

Timo Huhtala


+358 447 211 119


timo.huhtala@vare.fi

Me kiinnostuimme sinusta. 

Jätä yhteystietosi tai ota yhteyttä yritysasiakaspalveluumme yritysasiakaspalvelu@vare.fi p: 03 777 3132