Miten voimme auttaa sinua?

Laita viestiä tulemaan niin autamme sinua löytämään parhaan energiaratkaisun yrityksellesi. Palvelemme sinua energia-alan laajimmalla yritysvalikoimalla.

Posti logo valkoinen Veho logo valkoinen Olvi logo valkoinen NCC logo valkoinen

Yrittäjien, pienyritysten ja taloyhtiöiden yhteystiedot

Kulutus alle 500 MWh/vuosi

Voit rakentaa sopimuksesi vaivattomasti verkkokaupassamme. Voit olla tarvittaessa yhteydessä myös yritysasiakaspalveluumme, niin ohjaamme sinut asiantuntijallemme.


037773132


yritysasiakaspalvelut@vare.fi

Kulutus alle 1000 MWh/vuosi

Petri Karjalainen


+358 456 681 811


petri.karjalainen@vare.fi

Kulutus alle 1000 MWh/vuosi

Jesse Paunonen


+358 447237112


jesse.paunonen@vare.fi

Keskisuurten- ja suuryritysten yhteystiedot

Länsi-Suomi

Jari Rinne


+358 447 177 883


jari.rinne@vare.fi

Itä- ja Keski-Suomi

Matti Laakkonen


+358 447 237 142


matti.laakkonen@vare.fi

Etelä-Suomi

Mika Jalonen


+358 505 903 005


mika.jalonen@vare.fi

Etelä-Suomi

Timo Huhtala


+358 447 211 119


timo.huhtala@vare.fi

Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Lappi

Päivi Alaoja


+358 444 915 008


paivi.alaoja@vare.fi

Itä- ja Keski-Suomi

Juha Kynkäänniemi


+358 443 315 417


juha.kynkaanniemi@vare.fi